Skip to main content

Jak długo utrzymuje się efekt Blefaroplastyki?

1 komentarz

Powieki przesądzają o urodzie. Jeśli opadają to zmienia się wyraz twarzy. Opadające powieki oznaczają wyraz znużenia i postarzają. Coraz częściej panie i panowie decydują się na korektę powiek. Zabieg zyskuje na popularności.

Jak długo utrzymuje się zabieg blefaroplastyki powiek?

Dla kogo jest blefaroplastyka?

Plastyka i poprawa okolic oczu opisana jest na stronie Blefaroplastyka powiek, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji na ten temat. Klinika pomoże w takim zabiegu. Pracują w niej znakomici eksperci, którzy wiedzą jak bezpiecznie przeprowadzić taki zabieg. Po zabiegu twarz zyska znacznie młodszy wygląd i będzie pięknie się prezentowała. Klinika gwarantuje wysoką skuteczność i dba o pełne zadowolenie klientów obojga płci. Zabieg jest dedykowany osobom dorosłym, nie dzieciom czy młodzieży. 

Na czym polega blefaroplastyka?

Blefaroplastyka to zabieg skuteczny, wydajny i szybki. Dzięki niej poprawia się wygląd powiek, usuwa się nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej. Wskazania do zabiegu mogą być natury medycznej oraz estetycznej. Funkcjonalność powiek oraz zredukowanie zmarszczek w okolicach oczu przemawiają za stosowaniem tego zabiegu. Nie jest on bolesny ani inwazyjny, a zmienia wygląd na lepsze i pozwala uzyskać młodość dzięki pomocy ekspertów w tej dziedzinie. Koszt zabiegu nie jest nadmiernie wysoki, co umożliwia skorzystanie z takiej pomocy medycznej.

Blefaroplastyka powiek jest rozwiązaniem problemu opadających powiek, które przyczyniają się do zaburzeń wzroku oraz powstania zmarszczek. Nadmiar tkanki powieki pojawia się, gdy zanika elastyczność, tłuszcz i kolagen powoli znikają. Wtedy do dzieła zabierają się specjaliści, którzy doskonale wiedzą, jak poprawić wygląd każdego i robią to bez ryzyka uszkodzenia oczu, szybko i skutecznie. Taka skuteczność jest zdecydowanie bardzo ważna i znacząco sprawdza się w każdej sytuacji. Plastyka powiek dolnych pozwala usunąć worki pod oczami.

Zabieg plastyki powiek - ile się utrzymuje efekt?

Inne problemy także się usuwa

Czasami pojawia się problem taki, jak odstawanie brzegu rzęsowego od powierzchni gałki ocznej. Szczególnie osoby starsze na to cierpią. Opada łuk brwiowy, a twarz nabiera starczego wyglądu. Na ten problem także wykonuje się zabieg. Nie ma najmniejszego problemu z jego realizacją. Wizyta w profesjonalnej klinice jest receptą na wszelkie problemy.  Leczenie kępek żółtych i usuwanie gradówki jest także wykonywane. Eksperci są gotowi wykonać również takie operacje.

Innym schorzeniem jest fałda nakątna, nazywana także mongolską, która pojawia się od powieki górnej do dolnej. Nieraz mają ją dzieci, czasami osoby z Azji lub pacjenci z Downem czy Turnerem. Takie schorzenie można usuwać, ale operację chirurgiczną wykonuje się u dorosłych, a nie u dzieci. W przypadku maluchów z takim zabiegiem czeka się pewien czas. Przyczynia się do ograniczenia pola widzenia i problemów w codziennym funkcjonowaniu, czytaniu oraz pracy. Blefaroplastyka powiek to jeden z zabiegów, ale klienci mogą zlecić wiele innych korekt, które poprawią ich urodę, odmłodzą ich nieco oraz przyczynią się do rosnącego zadowolenia z codziennego funkcjonowania. Obawiasz się takiego zabiegu? Nie ma najmniejszych podstaw do takich obaw. 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Alina · 2 miesięcy temu
    Bardzo przydatny wpis! Teraz już wiem, na czym polega zabieg blefaroplastyki. Od jakiegoś czasu zastanawiam się, co zrobić z moimi opadającymi powiekami. Plastyka powiek to coś dla mnie i dzięki temu wpisowi jestem tego pewna!