Skip to main content

Czym są systemy ERP?

2 koment.

System ERP to inaczej Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa (z tłumaczenia ang. Enterprise Resource Planning), czyli wysokiej klasy systemy informatyczne, które służą do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem, niezależnie od jego charakteru oraz profesji. Systemy ERP składają się z różnych modułów, które obejmują różnorodne dziedziny i obszary przedsiębiorstwa, takie jak między innymi: magazynowanie, śledzenie realizowanych dostaw, projektowanie oraz dalszy rozwój produktów, marketing, planowanie i sterowanie produkcją, zaopatrzenie, sprzedaż, zarządzanie zapasami, finanse i księgowość czy też zarządzenia zasobami ludzkimi.

Ile zapłacisz za nowoczesne obrączki ślubne? Sprawdź ceny w 2023 roku!

Dodaj komentarz

Zakup obrączek ślubnych to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoi przed narzeczonymi, przygotowującymi się do wstąpienia w związek małżeński. Taką symboliczną biżuterię wręczamy sobie niezależnie od tego, czy decydujemy się na tradycyjną ceremonię w świątyni, czy też na niekonwencjonalny ślub cywilny w plenerze. Jeśli właśnie zastanawiasz się, ile kosztują obrączki ślubne w 2023 r., znamy odpowiedź na Twoje pytanie!

Nowy Sącz - gdzie przenocujesz tanio i komfortowo?

Dodaj komentarz

Nowy Sącz jest jednym z najciekawszych miast w południowej części naszego kraju. Znajdziemy w nim liczne zabytki z różnych epok oraz wspaniale wyglądające tereny zielone. Miejscowość ta może być również świetną bazą wypadową w góry - blisko stąd do znanych kurortów, takich jak Muszyna czy Krynica-Zdrój.

Deska surfingowa dla początkujących – jak wybrać tą najlepszą?

Dodaj komentarz

Surfing to sport dostarczający adrenaliny oraz znacząco podnoszący poziom endorfin w organizmie. Zanim jednak złapiemy swoją pierwszą falę, konieczny staje się wybór odpowiedniej deski, który z pewnością wpłynie na kolejne doświadczenia w wodzie. Czym kierować się, kupując deskę surfingową i na jakie parametry powinni zwrócić uwagę początkujący surferzy?

Kiedy warto zdecydować się na lifting powiek?

Dodaj komentarz

Lifting powiek rozwiązuje problem opadającej powieki, pozwalając jednocześnie przywrócić naszej twarzy naturalny, zdrowy wygląd. Jednak również i wskazania medyczne mogą stanowić podstawę do tego rodzaju ingerencji chirurgicznej. Kiedy warto się na nią zdecydować i czy opadającej powiece można zapobiegać?