Skip to main content

Realizacja strony internetowej: nocleginowysacz.pl

W ostatnim czasie pracowaliśmy nad projektem strony internetowej www.nocleginowysacz.pl. Wybierając zdjęcie do głównego slidera kierowaliśmy się tym, aby jak najkorzystniej zaprezentować budynek z pokojami do wynajęcia. Kolorystykę strony dobraliśmy biorąc pod uwagę szyld widniejący nad wejściem na teren hostelu. 

Zastosowaliśmy przyciski CTA z hasłami: "Poznaj ofertę" oraz "Zarezerwuj nocleg", których celem jest nakłonienie klienta do wykonania działania na stronie i kontakt z firmą. Poniżej w przejrzysty sposób umieściliśmy wszelkie potrzebne informacje dotyczące noclegów, pokoi gościnnych, a także lokalizacji obiektu. Zadbaliśmy także o to, aby strona zawierała podstrony związane z ofertą, opiniami od gości, informacjami o firmie, aktualnościami z Nowego Sącza, kontaktem, a także galerię ze zdjęciami pokoi znajdujących się w Villi Beata.

Ponadto nasz Specjalista SEO postarał się o optymalizację tekstów znajdujących się na stronie, tak aby stała się ona przyjazna dla wyszukiwarek internetowych. Wykorzystał do tego między innymi hasła takie jak "noclegi Nowy Sącz Villa Beata", które są najczęściej wpisywane wśród klientów poszukujących tego miejsca w internecie.