Skip to main content

Optymalizacja strony internetowej psychologa z Warszawy

Prezentujemy Państwu projekt strony intenetowej: http://psychoterapia-polna.warszawa.pl, dla której przygotowaliśmy nową wersję slidera, a także zoptymalizowaliśmy teksty pod wyszukiwarkę Google. Grafiki w witrynie otrzymały atrybuty alt oraz title, a na stronie głównej pojawiły się nowe sekcje wykorzystujące słowa kluczowe, wspierając tym samym działania SEO.

Gabinet Psycholog-Psychoterapeuty Katarzyny Stefaniak, to miejsce w Warszawie, gdzie każda osoba otrzyma pomoc psychologiczną. Z  usługi psychoterapii indywidualnej można skorzystać również za pomocą Skype. Nurt psychoterapii psychodynamicznej wykorzystywany przez Panią Katarzynę Stefaniak pozwala na dotarcie do źródła problemów, dzięki czemu pozwala na ich skuteczne wyeliminowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z odświeżoną wersją strony warszawskiej psycholog psychoterapeuty Katarzyny Stefaniak.

Realizacja strony: inspiracja-wloclawek.pl

Studio Fryzur Inspiracja to niezwykłe miejsce, które codziennie dba o wygląd wielu swoich klientów. Strony internetowa salonu fryzjerskiego musi więc elegancko się prezentować, aby pomóc klientom w szybkim znalezieniu potrzebnych informacji. Podążając za tą myślą, zaprojektowaliśmy stronę https://www.inspiracja-wloclawek.pl, tak aby była przejrzysta na każdym urządzeniu.

Projekt strony dla Studia Fryzur Inspiracja to 8 zakładek zawierających: Stronę Główną, Ofertę, Promocje, Cennik, Galerię, Zespół, Aktualności oraz Kontakt. Zadbaliśmy również o to, aby wszelkie grafiki otrzymały atrybuty ALT, a także aby treść na stronie została opatrzona we frazy kluczowe, które pomogą w ulokowaniu serwisu na lepszej pozycji w wyszukiwarce Google.

Na Stronie Głównej umieściliśmy również informacje o promocjach, a także sekcję aktualności, ponieważ w tym Salonie Fryzur zawsze coś się dzieje.

 

Realizacja strony internetowej: grzejniki-info.pl

Ostatnimi czasy skupiliśmy się na wykonaniu strony internetowej, dotyczącej doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego ogrzewania oraz grzejników. Nasz projekt składał się z utworzenia strony głównej, bloga oraz podstrony kontaktowej. Kierowaliśmy się prostotą, aby każda osoba w łatwy i szybki sposób mogła znaleźć potrzebne informacje. 

Po wejściu na stronę startową http://www.grzejniki-info.pl, wzrok przyciąga slider utworzony w myśl oszczędnego minimalizmu. Zaprojektowaliśmy również logo, znajdujące się w lewym górnym roku strony. Poniżej możemy znaleźć zajawki ze zdjęciami, zachęcające do odwiedzenia wpisów blogowych.

Realizacja strony internetowej grzejniki-info.pl

Realizacja strony internetowej: nocleginowysacz.pl

W ostatnim czasie pracowaliśmy nad projektem strony internetowej www.nocleginowysacz.pl. Wybierając zdjęcie do głównego slidera kierowaliśmy się tym, aby jak najkorzystniej zaprezentować budynek z pokojami do wynajęcia. Kolorystykę strony dobraliśmy biorąc pod uwagę szyld widniejący nad wejściem na teren hostelu. 

Zastosowaliśmy przyciski CTA z hasłami: "Poznaj ofertę" oraz "Zarezerwuj nocleg", których celem jest nakłonienie klienta do wykonania działania na stronie i kontakt z firmą. Poniżej w przejrzysty sposób umieściliśmy wszelkie potrzebne informacje dotyczące noclegów, pokoi gościnnych, a także lokalizacji obiektu. Zadbaliśmy także o to, aby strona zawierała podstrony związane z ofertą, opiniami od gości, informacjami o firmie, aktualnościami z Nowego Sącza, kontaktem, a także galerię ze zdjęciami pokoi znajdujących się w Villi Beata.

Ponadto nasz Specjalista SEO postarał się o optymalizację tekstów znajdujących się na stronie, tak aby stała się ona przyjazna dla wyszukiwarek internetowych. Wykorzystał do tego między innymi hasła takie jak "noclegi Nowy Sącz Villa Beata", które są najczęściej wpisywane wśród klientów poszukujących tego miejsca w internecie.

 

 

Realizacja strony panpierozek-catering.pl

Przedstawiamy Państru realizację strony: www.panpierozek-catering.pl, którą wykonaliśmy dla Catering Bielsko Biała - Pan Pierożek. To firma zajmująca się już 25 lat kompleksową obsługą cateringową wszelkich wydarzeń od wesel, poprzez imprezy okolicznościowe, po obsługę szkół i zakładów pracy. Gwarantem najwyższej jakości usług cateringowych Pana Pierożka są nowoczesne rozwiązania i doświadczeni pracownicy.

Projektując stronę o tematyce usług cateringowych skupiliśmy się na tym, aby stworzyć przejrzyste menu, dzięki któremu nawigacja na stronie stanie się znacznie ułatwiona. Znajdziemy w nim 5 podstron oraz stronę główną, na której zamieściliśmy najistotniejsze informacje. Zaprojektowaliśmy także logo, które w znakomity sposób nawiązuje do nazwy firmy. Na stronie mogą Państwo również sprawdzić ofertę dań, a także znaleźć stacjonarne placówki poszczególnych oddziałów. Na podstronie "KORYTO MIĘSNE" zamieściliśmy formularz kontaktowy, dla ułatwienia składania zamówień na usługi cateringowe.