Skip to main content

Top 10 gospodarstw agroturystycznych w Lubelskiem

Chcesz spędzić urlop w spokojnej okolicy, w województwie lubelskim, z dala od tłumów ludzi i zgiełku wielkiego miasta? Zależy Ci na bliskim kontakcie z przyrodą i wielu możliwościach aktywnego spędzania czasu wolnego? Zdecyduj się na wypoczynek na wsi, w gospodarstwie agroturystycznym. Sprawdź ranking Top 10 gospodarstw agroturystycznych w Lubelskiem i zaplanuj wypoczynek na łonie natury.

To 10 najlepszych gospodarstw agroturystycznych w okolicach Lublina

1. Agroturystyka Leśniczówka Kryńszczak – dom wakacyjny z basenem

Leśniczówka Kryńszczak to całoroczne gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane w Łukowie, na północy województwa lubelskiego, w otoczeniu lasów i łąk. Oferuje pobyt w jednym z trzech apartamentów, które składają się na zabytkowy Drewniany Dwór Namiestnikowski z 1904 roku. Jeśli szukasz agroturystyki w Lubelskiem dla całej rodziny, Agroturystyka Leśniczówka Kryńszczak to miejsce idealne dla Ciebie. Gospodarstwo agroturystyczne dysponuje prywatnym basenem, sauną, miejscem na ognisko i domkiem ogrodowym. Najmłodszym wiele radości sprawi duży plac zabaw i obecność zwierząt — koni, kucyków i kotów. W okolicy znajduje się wiele atrakcji da dzieci i dorosłych — trasy spacerowe, ścieżki rowerowe, plaża i kompleksy wodno-rekreacyjne.

Agroturystyka Leśniczówka Kryńszczak – dom wakacyjny z basenem

Gręzówka-Kolonia 32, 21-400 Łuków 

https://lesniczowkakrynszczak.pl/ 

Tel.: 502 383 265 

Leśniczówka Kryńszczak - dom wakacyjny z basenem

2. Agroturystyka Nowa Wółka

Agroturystyka Nowa Wółka znajduje się na terenie gminy Spiczyn w województwie lubelskim, w pobliżu korytarza ekologicznego — Doliny Wieprza i Bystrzycy. Oferuje komfortowy wypoczynek w pokojach 2-,3- i 4-osobowych. Zapewnia bezpłatny parking dla gości i dostęp do Internetu. Umożliwia zorganizowanie ogniska. W pobliżu gospodarstwa znajdują się liczne pomniki przyrody i zabytki.

Agroturystyka Nowa Wółka

Nowa Wólka 2, 21-077 Nowa Wólka 

agroturystykanowawolka.pl

Tel.: 606 125 338 

Agroturystyka Nowa Wolka

3. Gospodarstwo Agroturystyczne u Michasi

Gospodarstwo Agroturystyczne u Michasi znajduje się w małej miejscowości Pomorze na Lubelszczyźnie. Oferuje wypoczynek na wsi, w sąsiedztwie lasów i jezior Chodelskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Na gości czeka tu wiele atrakcji — wieczorne ogniska, łowienie ryb, pływanie na pontonie, wycieczki rowerowe i obserwacja zwierząt leśnych.

Gospodarstwo Agroturystyczne u Michasi

Pomorze 11, 24-300 Pomorze 

www.umichasi.pl

Tel.: 661 432 737 

Gospodarstwo agroturystycze u Michasi

4. Agroturystyka Wilczopole 89

Agroturystyka Wilczopole 89 mieści się na obrzeżach Lublina, w spokojnej okolicy z widokiem na malownicze krajobrazy. Jako obiekt całoroczny oferuje noclegi w pokojach 2-, 4- i 6-osobowych. Dysponuje dużym placem rekreacyjnym z altankami i grillem, bezpłatnym parkingiem i salą biesiadną. Zapewnia domową kuchnię dla gości.

Agroturystyka Wilczopole 89

Wilczopole 89, 20-388 Lublin 

weselnewilczopole.com

Tel.: 508 099 807 

5. Gospodarstwo Agroturystyczne Ćmilówka

Gospodarstwo Agroturystyczne Ćmilówka znajduje się w miejscowości Majdan Ostrowski, na Wyżynie Lubelskiej. Ofertę kieruje do rodzin z dziećmi zainteresowanych wypoczynkiem w spokojnej okolicy, blisko lasu. Posiada ogród z grillem, piaskownicą dla dzieci i huśtawką. Udostępnia rowery i quad.

Gospodarstwo Agroturystyczne Ćmilówka

Majdan Ostrowski 99,

22-120 Majdan Ostrowski 

Tel.: 604 578 908 

Agroturystyka Ćmilówka

6. Gospodarstwo Agroturystyczne "Leśniczówka" Lubelskie

Gospodarstwo Agroturystyczne „Leśniczówka” w Lubelskiem to drewniany dom we wsi Nowy Orzechów na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Oferuje komfortowy wypoczynek w obiekcie typu leśniczówka, w pobliżu lasów i jezior. Dysponuje pokojami 1-, 2-osobowymi i rodzinnymi.

Gospodarstwo Agroturystyczne "Leśniczówka" Lubelskie

Nowy Orzechów II-22,

21-230 Sosnowica 

Tel.: 505 663 980 

Agroturystyka Leśniczówka Lubelskie

7. U Grażki Agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne U Grażki gwarantuje przyjemny wypoczynek w pobliżu lasów Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego. Oferuje noclegi w drewnianych, przytulnych domach z kominkami. Zapewnia domowe posiłki i wiele atrakcji dla gości — leśne biwaki, warsztaty lepienia z gliny, wiejskie SPA i nie tylko.

U Grażki Agroturystyka

Nasutów 107, 21-025 Niemce 

www.nasutow.eu

Tel.: 665 990 309 

Gospodarstwo agroturystyczne u Grażki

8. Nad Stawami — Gospodarstwo Agroturystyczne, Wanda i Mirosław Hawryło

Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Stawami oferuje wypoczynek w zielonej okolicy, nad rzeką Czechówką, w miejscowości Dąbrowica w województwie lubelskim. Dysponuje altaną ogrodową, miejscem na grill i zamykanym parkingiem. W okolicy znajdują się stawy rybne i liczne atrakcje — Muzeum Kowalstwa i Wieża Ariańska.

Nad Stawami — Gospodarstwo Agroturystyczne, Wanda i Mirosław Hawryło

Dąbrowica 125, 21-008 Dąbrowica 

Tel.: 503 943 218 

Nad stawami - gospodarstwo agroturystyczne

9. Agroturystyka pod Świerkami

Agroturystyka pod Świerkami w Nadrybiu, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim mieści się w cichej okolicy, w pobliżu Poleskiego Parku Narodowego. Oferuje wypoczynek dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Zapewnia przyjazną atmosferę i pomoc w organizacji wycieczek po okolicy. Udostępnia przewodniki, darmowe rowery i salę rekreacyjną.

Agroturystyka pod Świerkami

Nadrybie-Wieś 61, 21-013 Nadrybie-Wieś 

www.agronadrybie.pl

Tel.: 692 641 481 

Agroturystyka pod świerkami

10. Agroturystyka pod Jabłonią

Agroturystyka pod Jabłonią mieści się w Celejowie na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, w regionie bogatym w atrakcje turystyczne. Zapewnia swobodny dostęp do sadu jabłoniowego. Dysponuje przytulnymi pokojami z tarasami widokowymi. Na terenie obiektu znajduje się oczko wodne, Kącik Malucha i miejsce na ognisko. 

Agroturystyka pod Jabłonią

Celejów 35, 24-120 Celejów 

www.podjablonia.pl

Tel.: 605 608 384

Agroturystyka pod jabłonią

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Adam · 8 miesięcy temu
    Artykuł o agroturystyce w Lubelskiem to prawdziwy hit! Miałem problem z wyborem miejsca na urlop, ale teraz mam pełno świetnych opcji. Leśniczówka Kryńszczak brzmi jak strzał w dziesiątkę, zwłaszcza z tym basenem! Już nie mogę się doczekać, żeby się wybrać i odpocząć od miasta. Super, że trafiłem na te propozycje!

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Kiedy decydujemy się kupować biżuterię, warto polować na okazje cenowe. Teraz u znanego krakowskiego jubilera ...
Aż do tej pory żyłem w nieświadomości, że korekta i redakcja tekstu to dwie różne ...
Bardzo przydatny wpis! Teraz już wiem, na czym polega zabieg blefaroplastyki. Od jakiegoś czasu zastanawiam ...
Bardzo ciekawy i pouczający wpis. Nie zdawałem sobie sprawy, że drewno może być tak pasjonujące. ...
Zawsze zastanawiałam się, jak sprawdzić, czy moja biżuteria to prawdziwe złoto. Ta metoda z magnesem ...